AHT CreW | Qendra e forumit

   
ForumTematMesazhet
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Rregullat e Forumit

Pasi qe jeni regjistruar jeni i obliguar te prezantoheni...

11Mon Jan 11, 2010 6:15 pm
RiNNoHaCKeR Rregullat e Forumit
Asnjë mesazh i ri

Pyetje & Përgjegjie !

Forumi Pyetje & Bisedime është forumi më i pasur i AHT-CREW, këtu mund t'i bëni të gjitha pyetjet në lidhje me informatikën apo teknologjinë e sotme, dhe këtu do t'ju jepet ndihma që ju keni nevojë. Ju lutem të keni durim deri sa të merrni përgjigjie, dhe lexoni rregulloren. Poashtu ketu mund të bëni edhe biseda të lira .

11Sun Dec 13, 2009 1:44 pm
ak47*** Rregullorja per "Pytje dhe Pergjigje"
Asnjë mesazh i ri

Oferta & Sherbime Falas

Ky forum është për të gjitha ofertat falas që do të mundësojë staffi dhe antarët e forumit. Mund te keni shum oferta interesante që ja vlen ti shikoni, të gjitha janë pa pagesë, falas vetëm për ju.

58Thu Jan 07, 2010 2:00 pm
ak47*** Redirect eu.kz
Asnjë mesazh i ri

Shitje & Blerje

Cdo gje qe deshironi te bleni, shitni apo te ndrroni, ktu mund ta publikoni , Mund ti beni edhe me foto gjerat tuaj.

00
Asnjë mesazh i ri

Lajmet e Portalit

Këtu dot postohen te gjitha lajmet më interesante dhe keni mundesi ti shikoni dhe ti lexoni edhe në portal.

3030Thu Jan 14, 2010 4:39 pm
ak47*** Panasonic pret shitje të mirë të televizorëve 3D
Asnjë mesazh i ri

Partneret

Partneret e Forumit tone

00

Diskutime të ndryshme

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

Prezantohu në Forum

Pasi të regjistrohëni mund të postoni dicka rreth vets tuaj këtu (emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin etj...). Mund të hapni temë të re me këto të dhëna.

35Wed Jan 13, 2010 11:08 pm
RiNNoHaCKeR sheki + hi all
Asnjë mesazh i ri

Bisedë e lirë

Bisedë e lirë për të gjithë. Bisedo për gjithqka që dëshiron fjal ofenduse nuk ben(duke ju përmbajtur rregullave)....

46Thu Jan 14, 2010 3:47 pm
ak47*** Sa persona i ke online per momentin ne MSN?
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

Këto mundë te bisedoni qdo gje mbi dashurin...

11Sun Dec 13, 2009 3:42 pm
ak47*** A je i dashuruar more a jo
Asnjë mesazh i ri

SMS Falas

Sms Falas Ne këtë forum mund te sherbeheni me sms të ndryshem të cilet i ofron staffi i forumit falas për ju, duke derguar në Kosovë, Europ, dhe Botë .

13Thu Jan 14, 2010 2:56 pm
ak47*** Linka per sms falas
Asnjë mesazh i ri

Humor & Gjëegjëza

Mund të tregoni diqka që ju bën juve dhe të gjithve për të qeshur si vica, gjëegjeza, dhe shumë qka tjeter vetem që të jemi me disponim të mirë.

410Thu Jan 14, 2010 12:08 am
RiNNoHaCKeR Anglezi dhe Shqiptari
Asnjë mesazh i ri

Votime dhe Sondazhe

Ketu postohen te gjitha Video Humore qe ju kan pelqy

11Wed Jan 13, 2010 11:58 pm
ak47*** A po ju pelqen AHT?
Asnjë mesazh i ri

Votime dhe Sondazhe

Këtu mund të postoni votime për te gjitha lamitë duke filluar nga muzika, teknologjia, auto, e shum qka tjeter.

00
Asnjë mesazh i ri

Përshëndetje & Urime

Këtu mund të përshendesni ndonjë anëtarë të forumit ose mund t'ia uroni Ditelindjen apo diçka tjetër.

12Sun Dec 13, 2009 6:38 pm
R!mch3 Tung Tung i pershendes te gjithe anetaret e AHT-CREW
Asnjë mesazh i ri

11Mon Jan 04, 2010 11:50 pm
ak47*** Referati Keshtjella nga Ismail Kadare

Applications

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

Programe - Applications

Posto Programe te ndryshme ketu.

1010Wed Jan 13, 2010 11:23 pm
RiNNoHaCKeR Handy unistaller !
Asnjë mesazh i ri

Tutorials & Mesime

Këtu do të gjëni eBooks në Lidhje për qdo tem.Në këtë forum do të këtë shumë tema dhe postime interesante, qe do tju ndihmojnë juve në shum gjëra. Mësimet apo tutorialet më të vlefshme te këtij forumit janë te shkruara nga vet staffi i AHT-CREW apo nga vet antaret të cilet kontribojne për te gjithë Shqiptarët.

1437Wed Jan 13, 2010 5:31 pm
ak47*** Mesimet e shkurtera nga unë
Asnjë mesazh i ri

H4ck!ng

Hacking, këtu flitet mbi bërthemen e hackingut dhe mundësit e hackingut, më shumë jemi te përkushtuar ti mesoim disa gjera jo ti bëjm keq askujt

22Wed Jan 13, 2010 5:18 pm
ak47*** Default Hack www.......piczo.com
Asnjë mesazh i ri

Gjuhe Programuese

Gjuha programuese është një vegël informatike e përpiluar nga operacionet matematikore që shërben për të shkruar domene të cilat përcillen në veglat (makinat vizuale konvertuese) për të fituar kode në gjuhën e makinës

99Wed Jan 13, 2010 11:06 pm
RiNNoHaCKeR Love Test..
Asnjë mesazh i ri

File Servers (FTP)

Te gjitha rreth FTP ketu!

00
Asnjë mesazh i ri

Seriale | Crack & Keygen

Ketu mund te gjeni , te postoni dhe te beni kerkesa per Crake Seriale apo Keygen .

250Thu Jan 07, 2010 5:10 pm
ak47*** Licenca te vlefshme
Asnjë mesazh i ri

|| Faqet e hackuar nga Ne ||

ketu mund te postoni per webfaqet e hackuara nga ju!

27Fri Jan 08, 2010 3:13 pm
ak47*** Websitet e hackuara nga RiNNoHaCKeR

Programe per Chat

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

WL & MSN Messenger

MSN Messenger, Hotmail, Netmeeting dhe msn groups postoni gjitha këtu a po nese ju keni deshir te pyteni ju lutem këtu postimet...

00
Asnjë mesazh i ri

Yahoo Programe

Forumi për Yahoo messenger dhe per programme e triks të Yahoo

00
Asnjë mesazh i ri

mIRC Programe

Forumi për mIRC (Internet Relay Chat) Mundeni te Vendoseni scripte për mIRC a po programme te ndryshme.

00
Asnjë mesazh i ri

Skype, AOL, AIM, ICQ

Mundeni te beni biseden mbi keto klientet qe kemi shkruar dhe mundeni te shkruani problemet e juaj qe keni.

00

Dizajni Kompjuterik

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

Web Templates

Këtu publikohet template të ndryshme me formate te ndryshme si psd etj. gjithashtu publikohen dhe Webtemplate të pregaditura nga të tjeret.

00
Asnjë mesazh i ri

Mjete për dizajn

Mjete të ndryshme që do të lehtësojnë punën tuaj në dizajn mund të gjeni këtu.

00
Asnjë mesazh i ri

Programe për Webdesign

Dëshira juaj është të bëheni dizajner, ketu pra mund ti gjeni te gjith programet per dizjan.

00
Asnjë mesazh i ri

vBulletin

Ketu Mund Te Gjeni Gjeth Qka Per vBulletin....

00
Asnjë mesazh i ri

phpBB

Këtu mund të postoni dhe gjeni të gjitha verzionet e phpbb, gjithashtu edhe shumë gjëra për scriptim.

00
Asnjë mesazh i ri

Web Script-im

Të gjitha llojet e web scriptimeve. Scripte të ndryshme dhe diskutime rreth tyre. Ju lutem të keni kujdes në postimin e tyre.

00
Asnjë mesazh i ri

Dizajne nga ju

Ketu mund t'i postoni te gjitha dizajnet tuaja

12Tue Jan 12, 2010 9:26 pm
ak47*** Nje logo per AHT-CreW

Multimedia

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

Muzikë Shqip [ HITE ]

Ketu mund te gjeni Muzik Shqipe te gjitha Hite dhe Albumet.

11Sun Dec 13, 2009 4:07 pm
ak47*** Disa muzika shqip ktu
Asnjë mesazh i ri

Muzikë e Huaj [ HITE ]

Ketu mund te gjeni Muzik te huaj te gjitha Hite dhe Albumet

00
Asnjë mesazh i ri

Filma / Movies

Këtu mund ti gjeni dhe ti postoni të gjithë llojet e filmave te huaj dhe vendor. Post and Download movies and other videos in here.

11Thu Jan 14, 2010 3:08 pm
ak47*** cime baushtella
Asnjë mesazh i ri

Lojra / Games

Ketu mund ti gjeni dhe ti postoni te gjitha Lojrat për kompjuter te cilat mund ti shkarkoni dhe te luani.

28Thu Dec 17, 2009 3:15 pm
ak47*** Online game
Asnjë mesazh i ri

Galeria Shqiptare

Ketu postoni Foto te ndryshme Shqiptare

00
Asnjë mesazh i ri

Sport

Këtu mund të diskutoni në përgjithesi mbi sportet në Shqipëri dhe te huaj, jetën e arritjet e sportisteve shqiptarë dhe të huaj.

00

Sistemet Operative

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

Mac

Në kët Forum munden të bisedoj përdoruesit e iMac-it pvr problemet e tyre, ose ju pingullon ndo një ide nga iMaci që mendoni është me rendësi të diskutohet publikisht atëher inkuaroheni këtu.

00
Asnjë mesazh i ri

Windows

Këtu mund të gjeni dhe të Postoni gjithçka në lidhje me sistemin operativ Windows .

44Sun Dec 13, 2009 6:40 pm
ak47*** Windows XP SP3 English
Asnjë mesazh i ri

Linux | UniX

Ketu disktohet gjithka rrethë Platformës së Linux/Unix Sistemeve Opertivë. Postime në lidhje me Probleme të Distrubucioneve të ndryshme dhe Linux/Unix Programeve postoni këtu.

00

Shporta & Arkiva e Forumit

   
ForumTematMesazhet
Asnjë mesazh i ri

Shporta e forumiT

Të gjitha postimet e vjetra si dhe ato të pa vlera do të barten këtu.

11Thu Dec 10, 2009 3:52 pm
ak47*** Faqja e Facebook, ka rënë!

Statistikat

   
Kush është në linjë
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Anëtarët të regjistruar Asnjë
Legjenda : [ Administrators ][ S.Moderator ][ Moderator ][ V.I.P ][ Designer ][ Fillestar/ë ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 201 artikuj

Forumi ka 26 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri pcburhani

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 53 më Sat Jan 15, 2011 11:44 am  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Forumi është Kyçur Forumi është Kyçur
Ora është Thu Jan 21, 2021 5:35 pm