Menu

January 2021

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Tema Fundit

» Panasonic pret shitje të mirë të televizorëve 3D
Www.AHT-Crew.TK - Portali EmptyThu Jan 14, 2010 4:39 pm nga ak47***

» Cyber-ushtria iraniane sulmon makinën e kërkimit Baidu
Www.AHT-Crew.TK - Portali EmptyThu Jan 14, 2010 4:34 pm nga ak47***

» Facebook do të mbetet pa pagesë
Www.AHT-Crew.TK - Portali EmptyThu Jan 14, 2010 4:12 pm nga ak47***

» Sa persona i ke online per momentin ne MSN?
Www.AHT-Crew.TK - Portali EmptyThu Jan 14, 2010 3:47 pm nga ak47***

» cime baushtella
Www.AHT-Crew.TK - Portali EmptyThu Jan 14, 2010 3:08 pm nga ak47***

» Linka per sms falas
Www.AHT-Crew.TK - Portali EmptyThu Jan 14, 2010 2:56 pm nga ak47***

» Anglezi dhe Shqiptari
Www.AHT-Crew.TK - Portali EmptyThu Jan 14, 2010 12:08 am nga RiNNoHaCKeR

» Hajduti...
Www.AHT-Crew.TK - Portali EmptyThu Jan 14, 2010 12:07 am nga RiNNoHaCKeR

» Shqiptari dhe Parashutat
Www.AHT-Crew.TK - Portali EmptyThu Jan 14, 2010 12:06 am nga RiNNoHaCKeR

Ora e Kosoves

identifikimi

Harrova fjalkalimin
Panasonic pret shitje të mirë të televizorëve 3D

Thu Jan 14, 2010 4:39 pm nga ak47***

Www.AHT-Crew.TK - Portali F.0114110523762_m


Panasonic pret shitje të mirë të televizorëve 3D

Prodhuesi më i madh në botë i televizorëve plazma, Panasonic, pret të shes rreth një milion televizorë tredimensional (3D) vitin e ardhshëm në Shtetet e Bashkuara, Evropë e …

[ Më shumë ]
Cyber-ushtria iraniane sulmon makinën e kërkimit Baidu

Thu Jan 14, 2010 4:34 pm nga ak47***
Cyber-ushtria iraniane sulmon makinën e kërkimit Baidu


Www.AHT-Crew.TK - Portali Baidu1

Skenari ka qenë i ngjashëm si sulmi i muajit të kaluar në shërbimin e popullarizuar Twitter kur hakerët i kanë drejtuar shfrytëzuesit në faqen e tyre me flamurin iranian, por edhe …

[ Më shumë ]
Facebook do të mbetet pa pagesë

Thu Jan 14, 2010 4:12 pm nga ak47***

Www.AHT-Crew.TK - Portali F.0113153922593_m


Facebook do të mbetet pa pagesë

Facebook ka demantuar pohimet se ky shërbim së shpejti, më saktësisht në korrik të këtij viti, do të filloj të bëj shërbimet e tij me pagesë. Edhe përkundër kësaj, popullaritetit i dy …

[ Më shumë ]
Honda CR-Z paraqitet përfundimisht në Detroit

Wed Jan 13, 2010 4:21 pm nga ak47***

Honda CR-Z paraqitet përfundimisht në Detroit

Pas një vargu të fotografive të skanuar nga broshurat zyrtare Honda më në fund ka marrë guximin dhe në panairin e automjeteve në Detroit ia ka hequr vellon nga inkarnimi modern i modelit legjendar CR-X, atij CR-Z.
Është për t’u …

[ Më shumë ]
Ford paraqet gjeneratën e re të Focus

Wed Jan 13, 2010 4:19 pm nga ak47***

Www.AHT-Crew.TK - Portali F.0112153101178_m


Ford paraqet gjeneratën e re të Focus

Pas një dekade të plotë në Ford kanë vendosur se ka ardhur koha për paraqitjen e Focusit unik si model global.
Automjeti fillimisht do të paraqitet në panairin e automjeteve në Detroit të …

[ Më shumë ]

Ora


Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 201 artikuj v 102 temat

Forumi ka 26 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri pcburhani

Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë


[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 53 më Sat Jan 15, 2011 11:44 am

Emisione


Adobe Photoshop online 
Ora është Thu Jan 21, 2021 5:35 pm