Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Anglezi dhe Shqiptari

  RiNNoHaCKeR
  RiNNoHaCKeR
  Administrator
  Administrator

  Male
  Age : 25
  Poenat : 219
  Reputacioni : 0
  Location : AHT-CREW
  Numri i postimeve : 35

  Anglezi dhe Shqiptari Empty Anglezi dhe Shqiptari

  Mesazh nga RiNNoHaCKeR prej Thu Jan 14, 2010 12:08 am

  Kishte shkuar Billy (anglez) ne liqenin e Batllaves ne Kosove dhe aty pran kishte qene Hilmia duke u rrezitur. Billy futet ne uje per tu lare dhe pas pak kohe fillon te bertas HELP HELP HELP dhe afrohet Hilmia dhe i thot:
  -Ma mire kishte qene te mesohesh me notu se sa po din Anglisht.

   Ora është Thu Jan 21, 2021 4:34 pm