Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Faqja e Facebook, ka rënë!

  ak47***
  ak47***
  Administrator
  Administrator

  Male
  Age : 25
  Poenat : 479
  Reputacioni : 0
  Location : AHT-CreW
  Numri i postimeve : 173

  Faqja e Facebook, ka rënë! Empty Faqja e Facebook, ka rënë!

  Mesazh nga ak47*** prej Thu Dec 10, 2009 3:52 pm

  Faqja e Facebook, ka rënë! Facebook%20poll

  Një kontroll i shpejtë në llogarinë e tyre në Twitter pohon se: Facebook është ndërprerë. Rrjet më i madh social në botë është duke rregulluar, siç thonë ata për disa lloj çështje teknike, mirëpo që cënon të paktën një brez të madh të përdoruesve.

  Sipas kontrolleve tona (që përfshinte klikimin në "Refresh" për shumë herë), Facebook.com ndonjëherë do të hapet pjesërisht edhe përkundër ngarkesës, pas përpjekjeve të shumta, por ka një problem brenda faqes dhe kjo vërehet në mënyrë të qartë. Pra nuk është vetëm se juve nuk ju punon Facebook, sepse faqja me të vërtet ka “rënë”.

  Ne do të vazhdojmë për të ju informuar nëse do të mësojmë diçka të re, rreth kësaj çështje.

   Ora është Thu Jan 21, 2021 4:50 pm