Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Panasonic pret shitje të mirë të televizorëve 3D

  ak47***
  ak47***
  Administrator
  Administrator

  Male
  Age : 25
  Poenat : 479
  Reputacioni : 0
  Location : AHT-CreW
  Numri i postimeve : 173

  Panasonic pret shitje të mirë të televizorëve 3D Empty Panasonic pret shitje të mirë të televizorëve 3D

  Mesazh nga ak47*** prej Thu Jan 14, 2010 4:39 pm

  Panasonic pret shitje të mirë të televizorëve 3D F.0114110523762_m


  Panasonic pret shitje të mirë të televizorëve 3D

  Prodhuesi më i madh në botë i televizorëve plazma, Panasonic, pret të shes rreth një milion televizorë tredimensional (3D) vitin e ardhshëm në Shtetet e Bashkuara, Evropë e Japoni.
  Kompania planifikon të nis shitjen e televizorëve në muajin mars, me ç’rast çmimet ende nuk janë bërë të njohura, e nga kjo kompani presin që tregu më i madh do të jetë ai në SHBA.
  Në këtë kompani presin që pranimi i televizorëve 3D do të jetë më i shpejt sesa që ka qenë ai me televizorët me definicion të lartë (HD) për shkak se sot ka më shumë filma, programe e lojëra, përkundër faktit se për t’u kënaqur me efektet 3D nevojitet të barten syze speciale.
  Panasonic ka qenë edhe një prej partnerëve promovues për filmin e ri tredimensional “Avatar” të regjisorit James Cameron i cili këto ditë është duke thyer të gjitha rekordet e mundshme të shitjes dhe është bërë filmi më i përfolur.

   Ora është Tue Jan 26, 2021 5:56 am