Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Panasonic pret shitje të mirë të televizorëve 3D

    ak47***
    ak47***
    Administrator
    Administrator


    Male
    Age : 28
    Poenat : 479
    Reputacioni : 0
    Location : AHT-CreW
    Numri i postimeve : 173

    Panasonic pret shitje të mirë të televizorëve 3D Empty Panasonic pret shitje të mirë të televizorëve 3D

    Mesazh nga ak47*** Thu Jan 14, 2010 4:39 pm

    Panasonic pret shitje të mirë të televizorëve 3D F.0114110523762_m


    Panasonic pret shitje të mirë të televizorëve 3D

    Prodhuesi më i madh në botë i televizorëve plazma, Panasonic, pret të shes rreth një milion televizorë tredimensional (3D) vitin e ardhshëm në Shtetet e Bashkuara, Evropë e Japoni.
    Kompania planifikon të nis shitjen e televizorëve në muajin mars, me ç’rast çmimet ende nuk janë bërë të njohura, e nga kjo kompani presin që tregu më i madh do të jetë ai në SHBA.
    Në këtë kompani presin që pranimi i televizorëve 3D do të jetë më i shpejt sesa që ka qenë ai me televizorët me definicion të lartë (HD) për shkak se sot ka më shumë filma, programe e lojëra, përkundër faktit se për t’u kënaqur me efektet 3D nevojitet të barten syze speciale.
    Panasonic ka qenë edhe një prej partnerëve promovues për filmin e ri tredimensional “Avatar” të regjisorit James Cameron i cili këto ditë është duke thyer të gjitha rekordet e mundshme të shitjes dhe është bërë filmi më i përfolur.

      Ora është Thu May 09, 2024 12:52 am